warszawaspoleczna.pl

akcje charytatywne dla zwierzat

akcje charytatywne dla zwierzat

* Wpisanie rękopisu. Nowy pisarz może nie być zaznajomiony z formatem rękopisu. „Rękopis powinien spełniać standardy przemysłowe”, wyjaśniłem. Aby format jasne Narysowałem schemat stronie tytułowej oraz przykładową stronę.

* WARTOŚĆ a PUBLIKACJE prawnika. Nowy pisarz może przegapić punktów umowy, np czy zaliczka jest wyjęte z przyszłych opłat licencyjnych.www.oskmini.pl Przytoczyłem niektóre rzeczy prawnik publikacje mógłby zrobić dla pisarza, takich jak zapewnienie godziwych opłat licencyjnych i praw międzynarodowych. „To jest warte pieniędzy, aby zatrudnić prawnika publikacje:” Doszedłem do wniosku.

* Pomyśl o pracy w przyszłości. „To nie jest zbyt wcześnie, by myśleć o następnym projekcie” Powiedziałem pisarza. „Nie chcesz, agencję lub wydawcy myśleć jesteś autorem jednej książki.” Dałem pisarza kilka pomysłów na produkty powiązane.

Omówiliśmy te punkty i więcej w ciągu zewnątrz 90 minut spotkania. Gdy spotkanie zakończyło oboje byli tak naładowany energią moglibyśmy wystrzelony z naszymi krzesłami. Nic nie równa się emocje nowym scenarzystą i nowym projektem pisania!

Artykuł dzięki: